In-Site Search

Enter the search word in order to make a search within the site. The search will be carried out in all documents and it will be offered to you as a list.


Ask us!
OR
EKİNOVA İnovasyon ve Girişimcilik Günleri Etkinliği 28 Temmuz, Salı günü başlıyor.

 

İzmir Ekonomi Üniversitesi tarafından her ay düzenlenecek olan EKİNOVA İnovasyon ve Girişimcilik Günleri Etkinliği 28 Temmuz, salı günü başlıyor. Ekinova Günleri’nin ilk konuğu TTGV Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ultav yeni teknolojiler ve girişimcilik üzerine katılımcılarla bilgi ve fikirlerini paylaşacak ve sorularını yanıtlayacak.

Kayıt için lütfen ziyaret ediniz:

https://www.eventbrite.com/e/inovasyon-ve-girisimcilik-gunleri-tickets-17792177883

Cengiz ULTAV hakkında;

26 Şubat 1950 Eskişehir doğumlu. Ankara Fen Lisesi ve ODTÜ Elektrik Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Opsiyonu Lisans ve Lisanüstü derecelerine ve Hollanda Philips International Institue Diploma derecesine sahiptir. Türkiye’de Bimsa ve İnfo firmalarında ve yurt dışında Dornier System GmbH’da teknik ve yönetim görevleri aldıktan sonra, NCR firmasında Genel Müdür Yardımcılığı ve Sun Microsistemler A.Ş.’de Genel Müdür olarak çalıştı.

Aynı dönemlerde Koç, Sabancı, Eczacıbaşı Gruplarına danışmanlık hizmetleri verdi. 1995 yılından bu yana Vestel Elektronik A.Ş. yönetim takım çalışmalarının içinde yer almakta ve halen Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

 Birleşmiş Milletler UNDP kuruluşu için Vietnam’da danışmanlık yapmıştır. Türkiye Bilişim  Vakfı ve Unix Kullanıcıları Derneği kurucu üyesi ve Microsoft’un Çözüm Geliştirme Disiplini konusunda sertifikalı danışmanıdır.2005 TÜBİSAD Ömür Boyu Hizmet ödülü sahibidir.