Biggsinerji ile 200 Bin TL Hibe Desteği

Biggsinerji ile 200 Bin TL Hibe Desteği

BİGG SİNERJİ yeni dönem başvuruları açıldı!

Değerli Girişimci Adayı,
Akademik araştırmalarını kişisel girişimlere dönüştürmeyi hedefleyen veya girişimciliğe ilgi duyan ya da ticarileşme planı bulunan herkesi BİGG SİNERJİ Programı'na davet ediyoruz.

(BİGG SİNERJİ Programı, İzmir Ekonomi Üniversitesi ile DEPARK A.Ş. ve Teknopark İzmir A.Ş işbirliği ile yürütülen, iş fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmeyi amaçlayan ve TÜBİTAK tarafından 200.000 TL hibe desteği sağlayan ücretsiz bir programdır.)

Başvurular 25 Mart 2021 tarihine kadar devam etmektedir.

Başvuru ve Detaylı Bilgi İçin: www.biggsinerji.com

İzmir Bilimpark A.Ş

İzmir Bilim ve Teknoloji Parkı Teknoloji Geliştirme Bölgesi
İzmir Bilimpark A.Ş, 10032 Sok. No: 2/A İTOB Organize Sanayi Bölgesi Tekeli Menderes / İZMİR
Tel : +90 232 799 02 00
Fax : +90 232 799 04 00
Bilimpark'a nasıl gelirsiniz ?

Otobüs ile : 701 nolu Tekeli - Torbalı ESHOT Otobüsü ile Bilimpark'ın bulunduğu ITOB Organize Sanayi Bölgesine ulaşabilir ve Yusuf Atılgan durağında inerek Bilimpark'a gelebilirsiniz.

Dolmuş ile : Bulgurca - Gaziemir dolmuşu ile Bilimpark'ın bulunduğu ITOB Organize Sanati Bölgesine ulaşabilir ve Bilimpark'a gelebilirsiniz.

Havaalanı Ring : Adnan Menderes Havalimanı'na 10 dakikalık mesafede olan Bilimpark, gün içerisinde yapmış olduğu ring seferler ile Havalimanı - Bilimpark arasında ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

İzban İle : Bilimpark'ın 5 dakikalık mesafede olduğu İzban Tekeli durağı, Havalimanı İzban durağına 2 durak uzaklıktadır. İzban'ın Havalimanı durağından binişlerinizde de Tekeli Durağı'nda bulunan ring servislerimizi kullanabilirsiniz.