İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İZMİR BİLİM VE TEKNOLOJİ PARKI TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ | ITOB OSB, 10032 SOK. NO:2 MENDERES / İZMİR | +90 232 799 02 00 (pbx)
AR-GE PORTAL

Bölge Yönetim Ofisi: +90 232 799 02 00 | Whatsapp : +90 505 033 73 48

Endüstriyel İlişkiler Ofisi

İzmir Bilimpark Endüstriyel İlişkiler Ofisi, ekosistem içerisinde hali hazırda bulunan nitelikli makine, techizat, araç, gereç ve uzmanların yine ekosistem ihtiyaçları için kullanılmasına yönelik aracılık eden bir hizmet birimidir. Bu sayede imkanlar ve yetenekler görünür, ulaşılabilir ve kullanılabilir olması sağlanmakta, atıl kapasite azaltılmakta, atıl olabilecek yatırımların önüne geçilmektedir. Öte yandan özellikle Ar-Ge projelerindeki geliştirme ve test süreçlerinde süreçler kısalmakta ve geliştirme maliyetlerin düşürülmesine yardımcı olunması amaçlanmaktadır.

İzmir Bilimpark tarafından işletilen bu hizmet birimi, ücretleri karşılığında imkan ve yeteneklerin kullandırılması için aracılık eder ve sistemin etkin bir şekilde çalışması için garantör olur.

Endüstriyel İlişkiler Ofisi iki yönlü çalışmaktadır.

  1. Hali hazırda envanterinde bulundurduğu imkan ve yetenekleri kullandırmak isteyen paydaşların bulunması ve listelenmesi,
  2. İmkan ve yetenek arayışında olanların taleplerinin toplanması ve listelenmesi 

Endüstriyel İlişkiler Ofisi ile iletişime geçerek istek ve taleplerinizi bildirebilir, envanter havuzuna katkı sağlayarak ofisin etkinliğinin arttırılmasını yardımcı olabilirsiniz. 

 

Hizmet birimi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen hizmet birimi sorumlusu ile iletişime geçin.

Kayahan Dede

kayahan.dede@izmirbilimpark.com.tr

05050337348, 02327990200

İzmir Bilimpark A.Ş

İzmir Bilim ve Teknoloji Parkı Teknoloji Geliştirme Bölgesi
İzmir Bilimpark A.Ş, 10032 Sok. No: 2/A İTOB Organize Sanayi Bölgesi Tekeli Menderes / İZMİR
Tel : +90 232 799 02 00
Fax : +90 232 799 04 00
İzmir Bilimpark'a nasıl gelirsiniz ?

Otobüs ile : 701 nolu Tekeli - Torbalı ESHOT Otobüsü ile İzmir Bilimpark'ın bulunduğu ITOB Organize Sanayi Bölgesine ulaşabilir ve İzmir Bilimpark'a gelebilirsiniz.

Dolmuş ile : Bulgurca - Gaziemir dolmuşu ile İzmir Bilimpark'ın bulunduğu ITOB Organize Sanayi Bölgesine ulaşabilir ve İzmir Bilimpark'a gelebilirsiniz.

Havaalanı Ring : Adnan Menderes Havalimanı'na 10 dakikalık mesafede olan İzmir Bilimpark, gün içerisinde yapmış olduğu ring seferler ile Havalimanı - İzmir Bilimpark arasında ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

İzban İle : İzmir Bilimpark'ın 5 dakikalık mesafede olduğu İzban Tekeli durağı, Havalimanı İzban durağına 2 durak uzaklıktadır. İzban'ın Havalimanı durağından binişlerinizde de Tekeli Durağı'nda bulunan ring servislerimizi kullanabilirsiniz.