İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İZMİR BİLİM VE TEKNOLOJİ PARKI TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ | ITOB OSB, 10032 SOK. NO:2 MENDERES / İZMİR | +90 232 799 02 00 (pbx)
AR-GE PORTAL

Bölge Yönetim Ofisi: +90 232 799 02 00 | Whatsapp : +90 505 033 73 48

Paydaşlar Ofisi

İzmir Bilimpark Paydaşlar Ofisi

İzmir Bilimpark Paydaşlar Ofisi, İzmir Bilimpark Ar-Ge, İnovasyon ve Girişimcilik ekosistemine yerinde hizmet sunmak isteyen tüm paydaşlara ücretsiz olarak sunulmuş tam kapasiteli bir çalışma alanıdır.

Bu çalışma alanı paydaşların 7/24 kullanımına hazır olarak sunulmaktadır. Paydaşlar ofisi ile alanında uzman hizmet veren kişi ve kurumların İzmir Bilimpark ekosistemi ile etkileşimini kolaylaştırmak ve sinerji yaratacak yeni rastlantısallıkların arttırılması amaçlanmıştır. 

İzmir Bilimpark Paydaşlar Ofisinde hali hazırda dernekler, vakıflar, insan kaynakları yönetim uzmanları, sigorta şirketleri, test ve analiz şirketleri, Avrupa Birliği proje geliştirme uzmanları, hibe ve teşvik uzmanları, teknoloji transferi uzmanları, grafik tasarımcılar, endüstriyel pazarlama uzmanları, hukuk müşavirleri, mali müşavirler, öğrenci kulüpleri gibi pek çok paydaş tarafından düzenli kullanılmaktadır.

İzmir Bilimpark Paydaşları Ofisinin Özellikleri;

  • 70 Metre kare büyüklüğünde
  • 3 Çalışma Masası, 6 Kişilik Toplantı Masası, Bekleme Koltukları, Komidinler, Ofis Dolapları, Flip Chart,  Mantar Pano ve Yazı Tahtası
  • A3 Renkli Lazer Yazıcı, A3 Tarayıcı, Plotter, Talep edilmesi halinde akıllı tahta
  • Merkezi ısıtma ve Soğutma,
  • Yüksek hızlı internet,
  • Talep edilmesi halinde toplantı salonu (30 kişilik) 

Hizmet birimi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen hizmet birimi sorumlusu ile iletişime geçin.

İzmir Bilimpark Paydaşlar Ofisi Koordinatörü


Ahmet Erkam Tokşen

paydaslarofisi@izmirbilimpark.com.tr

+905467699736

+902327990200

 

İzmir Bilimpark A.Ş

İzmir Bilim ve Teknoloji Parkı Teknoloji Geliştirme Bölgesi
İzmir Bilimpark A.Ş, 10032 Sok. No: 2/A İTOB Organize Sanayi Bölgesi Tekeli Menderes / İZMİR
Tel : +90 232 799 02 00
Fax : +90 232 799 04 00
İzmir Bilimpark'a nasıl gelirsiniz ?

Otobüs ile : 701 nolu Tekeli - Torbalı ESHOT Otobüsü ile İzmir Bilimpark'ın bulunduğu ITOB Organize Sanayi Bölgesine ulaşabilir ve İzmir Bilimpark'a gelebilirsiniz.

Dolmuş ile : Bulgurca - Gaziemir dolmuşu ile İzmir Bilimpark'ın bulunduğu ITOB Organize Sanayi Bölgesine ulaşabilir ve İzmir Bilimpark'a gelebilirsiniz.

Havaalanı Ring : Adnan Menderes Havalimanı'na 10 dakikalık mesafede olan İzmir Bilimpark, gün içerisinde yapmış olduğu ring seferler ile Havalimanı - İzmir Bilimpark arasında ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

İzban İle : İzmir Bilimpark'ın 5 dakikalık mesafede olduğu İzban Tekeli durağı, Havalimanı İzban durağına 2 durak uzaklıktadır. İzban'ın Havalimanı durağından binişlerinizde de Tekeli Durağı'nda bulunan ring servislerimizi kullanabilirsiniz.